Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

dj olmak istiyorum

YazarMesaj
hidalgo_0685

hidalgo_0685

Erkek
Lakap : reddragon

dj olmak istiyorum Empty
MesajKonu: dj olmak istiyorum   dj olmak istiyorum Icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 3:27 pm

slm ismim alibayram radyonuzda dj olmak istiyorum yaşım 23 geniş bir müzik arşivine sahibim yaklaşık 3 yıllık deneyimim var flatcast yardım flatcast destek v.b radyolarda dj lik yaptım deneyimliyim ankaradayım yaklaşık 200.000 i aşkın şarkım var ilgilenirseniz sevinirim
Misafir
Misafir

dj olmak istiyorum Empty
MesajKonu: Geri: dj olmak istiyorum   dj olmak istiyorum Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 6:24 pm

Merhaba arkadaşım başvurunuz için teşekkür ederim. Radyomuzda kendinizi tanıtıp ortamımıza girerseniz hem bizde sizi tanımış oluruz hemde Dj liğiniz konusunda karar vermiş oluruz. Birde ne kadar süreyle bilgisayar başındasınız ve hangi saatlerde yayın yapabiliyorsunuz ve müzik tarzınız nedir bunlarıda yazarsanız daha açıklayıcı olur.. İlginiz için teşekkür ederim

dj olmak istiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» dj olmak istiyorum
» Dj olmak istiyorum
» DJ OLMAK İSTİYORUM .. (( DJ MURAT ))
» BENDE DJ OLMAK ISTIYORUM
» dj olmak istiyorum beni bir arkim bu radyoda olduğunu vede gidip istememi söyledi!