Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

HayırAB'ye Evet mi? Hayır mı?

Evet
HayırAB'ye Evet mi? Hayır mı? Vote_lcap10%HayırAB'ye Evet mi? Hayır mı? Vote_rcap
 10% [ 1 ]
Hayır
HayırAB'ye Evet mi? Hayır mı? Vote_lcap90%HayırAB'ye Evet mi? Hayır mı? Vote_rcap
 90% [ 9 ]
Toplam Oylar : 10

YazarMesaj
Misafir
Misafir

HayırAB'ye Evet mi? Hayır mı? Empty
MesajKonu: HayırAB'ye Evet mi? Hayır mı?   HayırAB'ye Evet mi? Hayır mı? Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 4:14 am

Sorum gayet açık. Bazıları gibi giriyorsak onurlu girelim saçmalıkları yok. Bence en önemlisi ne istediğimizi bilmektir.

Benim fikrim Ne Abd Ne Ab Tam Bağimsiz Türkiye

Tüm Arkadaşların Katılımlarını Bekliyorum...

Efendiler, Türkiye şeyhler,müritler,meczuplar ülkesi olmayacaktır!

'Bu beşik; tabiatın rüzgarları ile sallandı, beşiğin içindeki çocuk tabiatın yağmurları ile yıkandı. O çocuk; tabiatın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela korkar gibi oldu. Sonra onlara alıştı. Onları tabiatın babası tanıdı. Onların oğlu oldu. Bir gün o tabiat çocuğu; tabiat oldu. Şimşek, yıldırım, güneş oldu. Türk oldu. Türk budur. Yıldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.''

M.Kemal ATATÜRK

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: HayırAB'ye Evet mi? Hayır mı?   HayırAB'ye Evet mi? Hayır mı? Icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 12:14 pm

Ne AB ne de başkaların esareti altında olmak istemiyorum tam bir bağımsızTÜRKİYE için uğraşalım biz TÜRKÜZ veTÜRKİYE nin bağımsız kalması için mücadele vermeliyiz.

RüZGaR
Yönetici
Yönetici
RüZGaR

Erkek

MesajKonu: Geri: HayırAB'ye Evet mi? Hayır mı?   HayırAB'ye Evet mi? Hayır mı? Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 7:24 pm

Alıntı :

AB ye HayıR

1 sayfadaki 1 sayfası